OyunlarWindows

Apex Legends indir

Apex Legends indir

Apex Legends, bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir ücretsiz hayatta kalma oyunudur. Apex Legends oyununda oyuncular, her biri kendine özgü yeteneklere ve oyun stiline sahip olan sekiz farklı karakterden birini seçecek ve hayatta kalan son takım olmak için rakipleriyle savaşacaklar. Oyun üzerinde farklı yerlerde bulunan silah ve teçhizatları toplayarak karakterinizi savaşa hazırlayın. Apex Legends oyunu üzerinde vurulan takım arkadaşlarınızı tekrar hayata döndürebilmeniz de mümkün. Apex Legends oyununun yapımcısı olan Respawn Entertainment firmasının açıklamasına göre oyuna sürekli olarak gelecek güncellemeler ile yeni silahlar, yeni karakterler, yeni kıyafetler ve daha birçok yenilik eklenecek.

 

Oyunun Artı Yönleri

 1. Apex Legends oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
 2. Apex Legends oyunu üst düzey grafiklere sahip bir battle royale oyunudur.

Oyunun Eksi Yönleri

 1. Apex Legends oyununu bilgisayarınızın diski üzerinde çok fazla yer kaplamaktadır. Oyunun boyutu şu an için 20 GB üzeri kadar ancak ileride gelen güncellemeler ile daha da artacaktır.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci (AMD): AMD FX 4350 ya da daha yüksek
İşlemci (Intel): Intel Core i3 6300 ya da daha yüksek
Bellek: 6GB – DDR3 @1333 RAM
Grafik Kartı (AMD): AMD Radeon HD 7730
Grafik Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GT 640
DirectX: 11 uyumlu ya da daha yüksek ekran kartı
İnternet Hızı: 512 KBPS ya da daha yüskek bir hızda internet bağlantısı
Disk Boyutu: 22GB

Tavsiye Edilen Sistem

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci (AMD): Ryzen 5 CPU ya da daha yüksek
İşlemci (Intel): Intel Core i5 3570K ya da daha yükseke
Bellek: 8GB – DDR3 @1333 RAM
Grafik Kartı (AMD): AMD Radeon R9 290
Grafik Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: 11 uyumlu ya da daha yüksek ekran kartı
İnternet Hızı: Genişbant internet
Disk Boyutu: 22GB

Apex Legends Nasıl İndirilir?

Bilgisayarınıza Apex Legends indirmek için ilk olarak aşağıdaki bulunan download butonuna tıklayın. . Apex Legends oyununu Origin programını kullanarak indirebilecek ve bilgisayarınıza kurabileceksiniz. Maalesf oyunun yapımcıları bizlere Origin’den bağımsız bir indirme ve kurulum seçeneği sunmuyor. Bu yüzden Origin’i indirmek ve kurmak zorundayız.

Apex Legends Nasıl Yüklenir?

 1. İlk olarak bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz Origin uygulamasına giriş yapın. Daha sonra Origin uygulamasının ana ekranında yer alan arama bölümüne Apex Legends yazarak oyunu bulun.

  a1.jpeg

 2. Apex Legends oyununu bilgisayarınıza indirebilmeniz için Origin hesabınız üzerinden oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekmektedir. Oyunu kütüphanenize eklemek için View in Librarybutonuna tıklayın.

  a2.jpeg

 3. Apex Legends oyununu kütüphanenize ekledikten sonra Download butonuna tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz.

  a3.jpeg

 4. Download butonuna tıkladıktan sonra Apex Legends oyununun bilgisayarınız üzerinde indirme işleminin gerçekleşeceği alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın. Apex Legends indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Oyunun indirme işlemini Origin programı üzerinden takip edebilirsiniz.

  a4.jpeg

Apex Legends Nasıl Oynanır?

Bilgisayarınıza Apex Legends indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyun içerisinden alınan ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

a5.jpg

a6.jpg

 

Download Link = Apex Legends indir

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Check Also

Close
Close