AndroidOyunlar

Call of Duty: Mobile apk

Call of Duty: Mobile apk indir

Call of Duty Mobile Android için yayınlandı. Son zamanların en popüler battle royale oyunları arasına giren oyunu oynamak için Call of Duty Mobile APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun.

 

PC ve Android’in klasikleşen oyunu Call of Duty, yepyeni Battle Royale modu ile oyuncuların erişimine açıldı. Call of Duty’nin aksiyon dolu savaşları kesinlikle üst seviye bir oyun deneyimi sunuyor. Gerçek oyuncuların oluşturduğu takımlar Black Ops ve Modern Warfare serisindeki savaş haritalarında savaşı kazanmak için çarpışıyorlar. Oyun battle royale temeli üzerine geliştirilse de klasik CoD oyun modlarına da yer verilmiş. Yani ister battle royale modunda istersenizde diğer klasik savaş modlarında oyunu oynayabilirsiniz.

 

Android battle royale oyunlarında olduğu gibi, Call of Duty Mobile’da da hayatta kalan son oyuncu veya takım maçı kazanmış oluyor. PUBG”ye rakip olarak ortaya çıkan oyunda karakter kıyafetleri, silah skinleri ve ekipman parçalarını özelleştirmeniz mümkün. PUBG Mobile‘da üçüncü ve birinci şahıs modları varken Call of Duty Mobile sadece FPS, yani birinci şahıs nişancı gözünden oynanıyor.

 

Call of Duty serisinin yarıtıcısı Activision stüdyosu tarafından geliştirilen Call of Duty Mobile yüksek kaliteli grafikleri, üç boyutlu detayları ve sezgisel oyun kontrolleri ile oldukça başarılı bir oyun olmuş. Battle royale tarzı oyunları seviyorsanız kesinlikle Call of Duty’i denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu oynamak için Call of Duty Mobile APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Uyumluluk: Android

Gereksinim: Android 4.1 ve üzeri

Kategori: Android Aksiyon Oyunları

Dosya boyutu: 58.8 MB

 

Link= Call of Duty Mobile APK indir

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Close