Oyunlar

Dream League Soccer 2019 apk

Dream League Soccer 2019 yapımcılığını First Touch Games Ltd. stüdyosunun üstlendiği android platformunun tanınmış spor oyunlarından birisidir.Son derece farklı bir bakış açısıyla yapılmış olan oyunda gezegenin en iyi takımını kurma şansı sadece sizin elinizde. Takım kurabilir, yeni bir takım yaratabilir, futbolcu yapabilir ve hayalinizdeki stadyumu inşa edebilme özelliklerine sahiptir. Dream League Soccer 2018 oynamak tamamen ücretsizdir fakat oyun içerisinde ücretli olarak istediğiniz kadar bonus alabilmek fırsatı vardır. Oyun içi paketler 2 dolar ile 20 dolar arasında değişmektedir.

Bu yüzden Dream League Soccer 2019 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, bütün futbolcuların kilidi açık hileli olarak ekliyorum böylece dünyaca meşhur futbolcuları takımınıza aktarabilir, stadyumu istediğiniz gibi büyütebilirsiniz.Uzun soluklu oyun yapısı, bütün lisanslı futbolcular, transferler, kulüp işleri ve dahası sizi bekliyor.Oyunun 3D grafikleri, sezgisel kontrolleri ve gerçekçi ses efektleri oyun esnasında güzel zaman geçirmemize yardım ediyor.Kontroller çift parmak ile sağlanmaktadır. Dream League Soccer 2019 Play Store’da 100 milyon’dan fazla indirilmiştir.İyi eğlenceler.

Oyunun Özellikleri ve Oyun Seçenekleri
* Hayalindeki rüya takımı kurabilirsin.
* Şampiyonlar Ligi tarzında 7 kupalı turnuvaya katılabilirsin.
* Yıldız futbolcuları takımına çekmek için büyük bir stadyum inşa edebilirsin.
* Farklı bir oyuncu yaratabilir veya oyuncuyu oynatarak geliştirebilirsin.
* İstediğiniz ligin sezonuna katılabilirsin.
* Baştan bir takım kurarak, ona istediğin ismi, logoyu ve formayı tasarlayabilirsin.
* Oyun içinde spiker sesleri mevcuttur.

Yenilikler
* Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapıldı.

Bilgilendirmeler ve Uyarılar
* DLS 19 doğrudan DLS 18 üstüne kurabilir, böylelikle kaldığınız yerden takımınızla devam edebilirsiniz, ayrı bir oyun değildir, üreticinin 2018 senesi içersinde yaptığı güncellemeleri barındırır.
* Oyun ilk açılış ekranın donarsa ve durduruldu hatası verirse cihazı kapatıp-açın ve yeniden oyuna girin.
* Oyunu bir defaya özgü Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz.
* MOD APK dosyasında ücretsiz izci başka bir deyişle futbolcu keşfet bölümü çalışmaz donar, zira bütün futbolcuların kilidi açıktır.
* Oyuna ilk defa giriş yapıyorsanız ve futbolcu satın alırken paranız yok diyorsa stadyumu birkaç defa geliştirip tekrar futbolcu satın alma işlemi yapın, sorunsuz olacaktır.

 

Dream League Soccer 2019
Dream League Soccer 2019

 

 

 

 


Dream League Soccer 2019 indir

 

 

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Check Also

Close
Close