Android

Kesintisiz TV APK 2020 – Güncel Sürüm İndir

Tv keyfini sınırsız bir şekilde izlemeye ne dersiniz? Kesintisiz Tv Apk ile dışarıda, evde, ofiste, kafede veya okulda? Dilediğiniz yerden ne zaman isterseniz hemen akıllı cihazınızı açıp gündeme ve yaşama dair tüm her şeyi takip edebilirsiniz.

2020 yılı güncel versiyonu ile en sevdiğiniz TV kanalları, spor kanalları, magazin, haber, belgesel, yaşam, tarih ve diğer birçok kanalı sınırsız ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Üstelik şifreli ve şifresiz kanalları da kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Mükemmel değil mi? Öyleyse hemen aşağıdaki .apk dosyasını indirin ve hemen bu mükemmel uygulamayı akıllı cihazınıza yükleyerek çalıştırın.

Kesintisiz TV APK Nasıl Bir Uygulamadır?

Yerli ve yabancı kanalları istediğiniz yerden dilediğiniz zaman izlemenize fırsat veren bu uygulama, en çok tercih edilen TV uygulamalarından biri olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı dilerseniz akıllı cihazınıza, Bluestack uygulamasına veya Android Box uygulamasını kaydedebilir ve buralardan taraftar tv izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulama internet üzerinden çalışmaktadır ve internet olan her ortamda bu uygulamayı açarak HD kalitesinde Tv izleme imkanı bulabilirsiniz. Kesintisiz ve donmadan mükemmel TV izleme keyfi için siz de hemen bu uygulamayı hemen indirin ve kullanmaya başlayın. Hiçbir dizi ve filminiz kaçmasın!

2020’de Kesintisiz Tv Apk ile Dizi, Film ve Maçları Kaçırmayacaksınız!

Bu uygulama sayesinde internetiniz olduğu müddetçe bir televizyona ihtiyacınız olmayacak. Dilediğiniz yerden hemen akıllı cihazınızı açarak arzu ettiğiniz kanalı açarak izleyebilirsiniz.

Aralarında Türkiye yerel kanalları dışında Azerbaycan, Kıbrıs, Irak, İran, ABD, İngiltere gibi onlarca ülkenin de yer aldığı yerli ve yabancı ülke kanallarını izleyebileceğiniz dev bir TV kanal arşivi sizleri bekliyor. İstediğiniz yerden bu uygulamayı açarak TV keyfini çıkarabilirsiniz.

Maçlarınız, dizileriniz ve filmleriniz hiçbir zaman kaçmayacak. Sıkıntı yapmanıza gerek yok. Çünkü artık Kesintisiz TV APK var ve dilediğiniz her yerden kolaylıkla uygulamayı çalıştırarak TV izleme keyfini çıkarabilirsiniz. Film ve dizi seçimi yaparken kategori olarak da seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda daha sonra da bunları izleme imkanınız var!

App Kapatma Modunu Etkinleştirin

Televizyon uygulamasının en mükemmel yanlarından biri de hiç kuşkusuz, belirli bir süre sonra kapanabilmesi. Kapatma modu sayesinde siz uykuya dalarken uygulama kendiliğinden kapanacak ve ne internet ne de batarya kullanımınız devam etmeyecek. Bu yönü ile diğer TV uygulamalarından ayrılıyor. Peki bu mükemmel uygulamayı nasıl indirebilirsiniz?

Nasıl Yüklerim?

Android için uygulamayı aşağıdaki .apk V4.2 dosyasını indirerek yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi oldukça basit ve sadece birkaç adımda akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz. 500’den fazla kanalın yer aldığı bu uygulamayı dilerseniz yükleme aşamasında sadece belirli ülke ve belirli kategorileri seçerek kısaltabilir ve sadece kendi TV dünyanızı oluşturabilirsiniz.

iPhone ()iOS için henüz bir kesintisiz tv uygulaması üretilmemiştir. Aynı zamanda tüm kategorilerde dizi ve film arşivi de bulunan bu uygulamanın kategorilerini de seçerek daha özel hale getirebilirsiniz.

Kısacası Kesintisiz tv app ile sadece TV izlemeyecek aynı zamanda hoşça vakit geçirebileceğiniz onlarca seçeneğe de sahip olabileceksiniz.

Boyut: 28.2M
Geliştirici: Kesintisiz Tv apk
Dil: Türkçe

 

Güncel sürümdür. 2 alternatif link vardır. Dilediğinizi indirebilirsiniz. 

Kesintisiz TV APK 2020 indir link-1

Kesintisiz TV APK 2020 indir link-2

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Close