AndroidOyunlar

PUBG MOBILE LITE APK İNDİR

PUBG MOBILE LITE APK DOWNLOAD

Ünlü hayatta kalma oyunu PUBG MOBILE LITE versiyonuyla artık daha fazla cihazda oynanabiliyor. Normal PUBG’yi yüksek donanım gereksinimi nedeniyle oynayamıyorsanız, PUBG MOBILE LITE APK dosyasını indirip kurarak hızlıca oynayabilirsiniz.

 

Tencent Games takımı tarafından daha çok kullanıcıya ulaşmak için geliştirilen PUBG LITEUnreal Engine 4 grafik motoru ve daha küçük harita ile daha hafif bir yapıda. Ayrıca oyun şartlarında da bazı yeni değişiklikler var. Normal PUBG ve PUBG Lite arasındaki farklar şöyle:

 

  • PUBG Mobile 100 oyuncu ile oynanıyorken, PUBG Mobile Lite’da sadece 40 oyuncu var,
  • PUBG Mobile’daki haritalar 8×8 KM iken, PUBG Mobile Lite haritası 2×2 KM boyutunda olması. Bu sayede daha az RAM kullanımı yapılıyor,
  • PUBG Mobile’da oyun karakterini kişiselleştirme özelliği var, fakat PUBG Mobile Lite’da bu özellik sınırlı olarak sunuluyor.

Fesatadam.com olarak yazımızın başında da dediğimiz gibi, PUBG Mobile Lite daha çok daha düşük donanım ve yazılım seviyesine sahip telefonlar için geliştirilmiş durumda. PUBG Mobile Lite APK dosyasını ücretsiz indirerek PUBG’nin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 

Link = PUBG Mobile Lite APK download

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Check Also

Close
Close