AraçlarWindows

Tencent gaming buddy indir

Tencent gaming buddy indir

PUBG Mobile için Adanmış PC Android Emulator

Tencent Gaming Buddy, PC’nizdeki tüm zamanların tartışmasız en iyi mobil oyununu oynamanıza izin veren bir PUBG mobil emülatörüdür. Zaten bir PUBG masaüstü oyunu mevcut. Ancak, mobil uygulama, masaüstü oyunundan oldukça değişik olduğundan, resmi bir emülatörün varlığını haklı çıkarır.

 

Özel Araç

Çoğu PC Android emülatörü, PC’ye birden çok Android uygulamasını ve oyununu taklit etmeye yardımcı olur. Ancak, Tencent Gaming Buddy, en azından küresel pazarda özel bir PUBG Mobile’dır. Bu büyük optimizasyon anlamına gelir. Ayrıca, herhangi bir VPN veya hesap oluşturma gerek duymayan araç kurulumu kolaydır. Aracı indirebilir ve oyunu saniyeler içinde oynamaya başlayabilirsiniz. Araç ayrıca birkaç özelleştirme seçeneğine de sahiptir. PUBG Mobile’ın kontrol bindirmesini özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, bu kontroller içeriğe duyarlı. Bu kontrol şemasının envanterinizi sürerken yada açarken uyum sağlamaya geçeceği anlamına gelir. ADS’yi değiştirmek için kısayol tuşunu kullanmak veya basılı tutmak gibi başka seçenekler de vardır.

Çok Daha Erişilebilir

Tencent Gaming Buddy, düşük kaliteli bilgisayarlarda bile oynanabilir. PUBG’nin normal PC sürümü, gerekli donanıma sahip olmayan bilgisayarlarda oynatıldığında en iyileştirme sorunlarıyla karşı karşıyadır. Ve oldukça üst düzey, güçlü bir bilgisayarınız varsa, oyun deneyiminiz sadece daha iyi olur. Örneğin, ekran çözünürlüğünü 1080p, Full HD ve hatta 2K olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, PUBG mobil PC ve mobil cihazlar arasında platformlar arası oyun oynanmasını kolaylaştırıyor.

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Check Also

Close
Close