AndroidWindows

Tr Remote tv apk indir

Tr Remote tv apk download

Tr Remote tv kanallarını tamamen ücretsiz  abone olarak izlemenizi sağlayan çok kullanışlı 2019 yılında güncel versiyonu çıkan mükemmel bir mobil uygulamadır.

Ücretsiz seçeneğinde kanallar tamamen ücretsiz izlenebilmektedir. Tek eksiği reklamların olması. Ama böyle güzel uygulamayı kullanabilmek için bir kaç reklamı kim sorun eder ki! değil mi?

Uygulama Android platformlar için geliştirilmiş ve Android telefon ve tabletlerde çok akıcı full HD kalitede kanallar izlenebilmektedir. İndir seçeneği ile tr remote apk son sürüm dosyasını direkt indirip kullanabilirsiniz. Pc‘de izlemek için ise yine sitemizden APK sürümünü indirip emolatör aracılığı ile pc de uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Ayrıca emölatör kullanmak istemeyen arkadaşlar telefon ekranını direkt bilgisayar ekranında gösteren programları kullanabilirsiniz. Bazı telefonlar programsız olarak bu özelliği desteklemektedir. Böylece buradan programın son sürümünü telefonunuza indirin ve telefonu bilgisayarınıza bağlayın böylece daha kaliteli izleyebileceksiniz. iPhone veya iPad’lerde tr remote artık çalışmamaktadır.

Tam ekran yapmak için ekranı kapla yapmak yerine sadece telefonu yan çevirerek tam ekran yapabilirsiniz.

Link =  Download 

 

Tr Remote alternatif uygulamalar:

Sensi tv

Toto Tv apk İndir Download

Taraftar TV 6 APK indir

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Check Also

Close
Close