Android

zoom apk indir

zoom cloud meetings apk

ZOOM Cloud Meetings, iş için önemli görüntülü görüşmeler yapmak için mükemmel bir uygulama. Günlük toplantılarınızı kaliteden endişe etmeden etkili ve düzenli bir şekilde yönetmek için tasarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun profesyonel video görüşmeleri yapın.

ZOOM Cloud Meetings’de yer alan birçok özellik arasında, tüm toplantılarınızı planlayabileceğiniz bir takvim bulacaksınız. Hatırlatmalar ekleyin ve toplantılarınızı herhangi bir sorun yaşamadan başlatabilmeniz için doğrudan bu takvimden video görüşmeleri ayarlayın.

Görüntülü arama yaparken, ön veya arka kameranızı kullanabilir, mikrofonu etkinleştirebilir veya sessize alabilir ve toplantınızı en iyi şekilde yapabilmek için diğer temel ayarları yönetebilirsiniz. Ayrıca görüştüğünüz kişinin adını görebilir ve hatta gerçekleşen her şeyi kaydedebilirsiniz.

Benzersiz bir bağlantıyla diğer kişileri toplantılarınıza davet edebilir, bağlanmak istediğiniz diğer kullanıcılar için uzaktan toplantılar oluşturabilir ve toplantılarınıza erişimi sınırlayabilirsiniz. Temel olarak, ZOOM Cloud Meetings, yönetim veya kalite konusunda endişelenmeden iş için video aramaları yapmak için mükemmel bir uygulama.

 

 

Download : http://bc.vc/eqPQ6t3

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

Check Also

Close
Close